LOPE, terminus : Orry-la-Ville - Coye-la-Forêt | 9:27 | |
---|---|---|
Heure | Gare | Retard |
07:06 | Orry-la-Ville - Coye-la-Forêt | OK |
07:04 | La Borne Blanche | +1 |
06:59 | Survilliers - Fosses | OK |
06:55 | Louvres | +2 |
06:52 | Les Noues | +2 |
06:50 | Goussainville | +3 |
06:44 | Villiers-le-Bel - Gonesse | +1 |
06:40 | Garges-les-Gonesse - Sarcelles | +1 |
06:36 | Pierrefitte-sur-Seine - Stains | +1 |
06:32 | Saint-Denis | +1 |
06:29 | Stade de France Saint-Denis | +1 |
06:24 | Gare du Nord | +1 |
06:20 | Châtelet les Halles | +2 |
06:15 | Paris - Gare de Lyon | +2 |
06:07 | Maisons-Alfort - Alfortville | +1 |
06:04 | Le Vert de Maisons | +1 |
06:01 | Créteil Pompadour | +1 |
05:57 | Villeneuve Triage | +1 |
05:54 | Villeneuve-Saint-Georges | +1 |
05:48 | Vigneux-sur-Seine | OK |
05:44 | Juvisy-sur-Orge | OK |
05:41 | Viry-Châtillon | ??? |
05:39 | Grigny | OK |
05:36 | Ris-Orangis Bois de l'Épine | OK |
05:33 | Évry - Courcouronnes | OK |
05:30 | Le Bras de Fer | OK |
05:26 | Corbeil-Essonnes | OK |